מסלולי הסמכה

Cisco Certified Network Associate

סה"כ שעות

125 שעות

סה"כ מפגשים

21 מפגשים

מיקום

מוטה גור 5, פ"ת

*לא יתקיימו מפגשים בחגים ומועדי ישראל

קצת על הקורס

ההתפתחות המואצת של האינטרנט, והשימוש הגובר באפליקציות ארגוניות, מייצר ביקוש גדול מאי-פעם של מקצועני תקשורת מוסמכים השולטים במגוון טכנולוגיות חדשניות ובציוד תקשורת מתקדם. מומחה תשתיות ותקשורת הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בעולם הטכנולוגיה, ונדרש כיום בכל ארגון בסביבה העסקית.

מסלול ההסמכה CCNA Enterprise באיי-טי-קיו מכין את המשתתפים לקראת ההסמכה היוקרתית של חברת סיסקו, אשר נחשבת לאחת התעודות המוערכות והפופולריות ביותר בתחום המחשבים והתקשורת. תכנית ההכשרה מתמקדת בפיתוח המיומנויות המתאימות על מנת להדביק את הדרישה הגוברת לאנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות המודרניות של סביבת התקשורת.

תכנית הלימודים באיי טי קיו מכינה את המשתתפים לבחינת ההסמכה החדשה של חברת סיסקו, וכוללת מגוון רחב של נושאים בעולמות אבטחת המידע והאוטומציה ברשת.

מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משתמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

מה נלמד בקורס CCNA 7.0?

למי מיועד הקורס?

דרישות עיקריות בקורס

תארים ומבחני הסמכה

מועד בחינות ההסמכה הבינלאומיות יקבעו על ידי התלמיד לאחר סיום הקורס. ניתן לעבור את הבחינות בסיומו של כל קורס, בסיומו של המסלול או בכל זמן אחר לפי בחירתך ובהתאם לתקופת הזכאות שהוגדרה למסלול זה.

לקבלת כל התארים והסמכות יש לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה:

קוד בחינה

200-301

שם הבחינה

Implementing and Administering Cisco Solutions

*עלות הבחינה אינה כלולה במחיר הקורס