מסלולי הסמכה

Cisco Certified Cyber-Ops Associate

סה"כ שעות

305 שעות

סה"כ מפגשים

51 מפגשים

מיקום

מוטה גור 5, פ"ת

*לא יתקיימו מפגשים בחגים ומועדי ישראל

מיישם הגנת סייבר מוסמך Cisco

אחד האתגרים הגדולים ביותר עימם מתמודדים ארגונים ברחבי העולם הוא בזיהוי של פריצות אבטחה ובתגובה הולמת כלפי אירועים בתחום הסייבר. אנשי אבטחת מידע וסייבר מפקחים על מערכות אבטחה ומגנים על הארגונים שלהם באמצעות זיהוי ותגובה לאיומי סייבר.

מסלול ההסמכה מיישם הגנת סייבר של חברת Cisco מכשיר את המשתתפים לתפקידי Cybersecurity Analysts הפועלים במרכזי שליטה ובקרה של אבטחת מידע. במסגרת הקורס, המשתתפים ירכשו מיומנויות מעשיות בטכניקות של תקיפה, וילמדו כיצד לשלוט במגוון טכנולוגיות מתקדמות המשמשות להגנה על נכסים ארגוניים. התכנית שמה דגש על פיתוח חשיבה של מומחה אבטחה, לצד עבודה מעשית בסביבת מעבדה מתקדמת.

תכנית הלימודים באיי טי קיו היא התכנית היחידה בישראל המכינה את המשתתפים בצורה מעשית לבחינות ההסמכה החדשות והיוקרתיות של חברת סיסקו – CCNA v7.0 ו-Cisco Certified Cyber-Ops Associate.

מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משתמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

תכנית הלימודים המקיפה מהווה קרש קפיצה בתחום הסייבר הנחשב לאחד התחומים החמים ביותר בהיי-טק הישראלי.

מה נלמד בקורס CBROPS?

למי מיועד הקורס?

דרישות עיקריות בקורס

תארים ומבחני הסמכה

מועד בחינות ההסמכה הבינלאומיות יקבעו על ידי התלמיד לאחר סיום הקורס. ניתן לעבור את הבחינות בסיומו של כל קורס, בסיומו של המסלול או בכל זמן אחר לפי בחירתך ובהתאם לתקופת הזכאות שהוגדרה למסלול זה.

לקבלת כל התארים והסמכות יש לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה:

קוד בחינה

200-201

שם הבחינה

Cisco Certified CyberOps Associate (CBROPS)

*עלות הבחינה אינה כלולה במחיר הקורס