תוכנית העילית של רשות החדשנות

להכשרת מומחי סייבר, Data-Center ורשתות בשיתוף יצרנים מובילים

הגשת מועמדות

חושבים שאתם מתאימים לתוכנית?
הגישו מועמדותכם עוד היום

מספר המקומות מוגבל

תכנית הכשרה מקיפה
במימון של רשות החדשנות

כמענה למשבר התעסוקתי במשק שפרץ בעקבות מגפת הקורונה, רשות החדשנות, משרד האוצר ומשרד הכלכלה, יוצאים במסלול חירום למימון הכשרות והשמות רחבות היקף בפרק זמן קצר למגוון תפקידים במקצועות ההייטק.

במסגרת המסלול יינתנו מענקי הכשרה למועמדים שימצאו מתאימים להשתתף בתכניות הכשרה לתפקידים טכנולוגיים בעלי ביקוש, במטרה להגדיל את מספר המועסקים בפריון גבוה בתעשייה בישראל בעקבות משבר הקורונה.

רשות החדשנות בחרה בחברת איי-טי-קיו על מנת להכשיר מומחי ומהנדסי IT למקצועות בעלי הביקוש והתגמול הגבוהים בענף.

המועמדים שיתקבלו לתכנית היוקרתית ייהנו ממסלולי הכשרה איכותיים אשר פותחו בשיתוף יצרנים ומעסיקים גדולים בתעשיה. הלימודים בתכנית כוללים דגש מעשי בהתאמה לצרכי התעשיה, שימוש במעבדות מתקדמות, וליווי אישי להשמה בשכר גבוה.

מסלולי התכנית

במסגרת התכנית שלנו, רשות החדשנות תשקיע עד 35,000 ש״ח בהכשרה של כל סטודנט במטרה לייצר כוח אדם איכותי המשתלב בתעשייה בשכר גבוה.

מסלולי ההכשרה כוללים מאות שעות הכשרה איכותית ומקיפה, גישה למעבדות האימון הגדולות והמתקדמות בישראל, מרצים מנוסים מהתעשיה, וחומרי לימוד רשמיים של היצרנים המובילים.

השתלבות שלכם בשכר גבוה בהייטק היא המשימה שלנו

בוגרי התכנית ייהנו מליווי תעסוקתי צמוד במשך 6 חודשים לאחר סיום התכנית, ויזומנו לראיונות עבודה בחברות מובילות בתעשיית ההייטק בישראל.

איך זה עובד?

01

הגשת מועמדות לתכנית

02

מעבר מבחן מיון מהבית 

03

ראיון אישי בזום

04

הודעה על קבלה לתכנית

חושבים שאתם מתאימים לתוכנית? הגישו מועמדותכם עוד היום

מסלולי ההכשרה

תכנית ההכשרה היוקרתית של חברת סיסקו לתפקידי הנדסה בכירים של תשתיות תקשורת. התכנית מכינה את המשתתפים לקראת ההסמכה היוקרתית של חברת סיסקו, אשר נחשבת לאחת התעודות המוערכות והחשובות ביותר בתחום המחשבים והתקשורת. התכנית כוללת למידה מעשית על גבי מעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל, ומותאמת לתכנית החדשה של חברת סיסקו.

תעודת CCNP נחשבת לאחת התעודות המבוקשות והיוקרתיות ביותר בתעשיה, ונחשבת לכרטיס כניסה למשרות נחשקות ובכירות. תכנית ההכשרה מתמקדת בפיתוח המיומנויות המתאימות על מנת להדביק את הדרישה הגוברת לאנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות המודרניות של סביבת התקשורת.

מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משתמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

מבין נושאי הלימוד:
Switched Networks, Multi-Area OSPF, IPv6, Network Programmability, BGP, MPLS, VXLAN

משך התכנית:
כ-10 שבועות
ימים א׳, ג׳ ו-ה׳
בין השעות 9:00-17:00

תאריך פתיחה:
מרץ 2021

תכנית הכשרה יוקרתית להכשרת אנשי IT בכירים הבקיאים בטכנלוגיות Data-Center מתקדמות של היצרנים המובילים בתעשייה. התכנית מכשירה אנשי Data-Center איכותיים הנמצאים בביקוש מתמיד על ידי חברות הייטק, תאגידים פיננסיים, אינטגרטורים גדולים, ומשרדי ממשלה.

התכנית כוללת הכשרה מעשית בטכנולוגיות נפוצות בסביבת ה-Data-Center:

תוכנית זו מיועדת לאנשי IT בעלי ניסיון קודם, המעוניינים לשדרג את המיומנויות והידע המקצועי שלהם בעולמות השרתים, הוירטואליזציה, ניהול מכונות וירטואליות, קונטיינרים וטכנולוגיות רשת ייחודיות לסביבת ה-Data-Center. התכנית כוללת שימוש במעבדות מתקדמות, ומועברת בשיתוף היצרנים המובילים Cisco ו-NVIDIA.

מבין נושאי הלימוד:
Windows Server, Linux, VMware vCenter, DC
Networking, Cisco UCS Servers, Docker

משך התכנית:
כ-10 שבועות
ימים א׳, ג׳ ו-ה׳
בין השעות 9:00-17:00

תאריך פתיחה:
מרץ 2021

אחד האתגרים הגדולים ביותר עימם מתמודדים ארגונים ברחבי העולם הוא בזיהוי של פריצות אבטחה ובתגובה הולמת כלפי אירועים בתחום הסייבר. אנשי אבטחת מידע וסייבר מפקחים על מערכות אבטחה ומגנים על הארגונים שלהם באמצעות זיהוי ותגובה לאיומי סייבר.

תכנית הלימודים הרב-תחומית מכשירה אנשי אבטחת מידע שישמשו כ״אולרים שוויצריים״ – טאלנטים בעלי ניסיון מעשי מוכח, ומאות שעות למידה ועבודה מעשית עם מערכות של מגוון יצרנים. בוגרי התוכנית יתאימו להשתלב הן בתפקידי SOC (אנליסטים של אבטחת מידע) והן כאנשי אינטגרציה ו-Professional Services בתחום ה-Security. התכנית מבוססת על התנסות מעשית במערכות של היצרנים המובילים בתעשייה.

תכנית ההכשרה היוקרתית מכינה את המשתתפים לקראת בחינות הסמכה של יצרנים מובילים, אשר נחשבות לחותמת איכות בתעשיית הסייבר בערץ ובעולם. התכנית כוללת למידה מעשית על גבי מעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל, ומותאמת לתכנית החדשות של היצרנים.

תכנית הלימודים באיי-טי-קיו היא התכנית היחידה בישראל המכינה את המשתתפים בצורה מעשית לבחינות ההסמכה החדשות והיוקרתיות של חברת סיסקו – CCNA v7.0 ו-Cisco Certified Cyber-Ops Associate, לבחינת ההסמכה המעודכנת של צ׳קפוינט CCSA R80.x,  תעודת הסמכת LPI של Linux, ותעודת הסמכת MTA החדשה של מיקרוסופט.

כמו כן, מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משתמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

מבין נושאי הלימוד:
SOC Cyber Operations, Enterprise Networking, Checkpoint Firewalls, Windows Server, Linux

משך התכנית:
כ-10 שבועות
ימים א׳, ב׳ ו-ד׳
בין השעות 9:00-17:00

תאריך פתיחה:
מרץ 2021

מסלול ההסמכה באיי-טי-קיו מכין את המשתתפים לקראת ההסמכה היוקרתית CCNA v7.0 של חברת סיסקו, אשר נחשבת לאחת התעודות המוערכות והפופולריות ביותר בתחום המחשבים והתקשורת, ולהסמכת MTA של מיקרוסופט, לניהול שרתי Windows Server. תכנית ההכשרה מתמקדת בפיתוח המיומנויות המתאימות על מנת להדביק את הדרישה הגוברת לאנשי מקצוע הבקיאים בטכנולוגיות המודרניות של סביבת התקשורת.
מומחה התקשורת עוסק בתכנון רשתות תקשורת, ניהול והתקנת תשתיות התקשורת בארגון, ניהול שרתים, וכן בבקרה ותחזוקה שוטפת, תוך התאמה לגידול בתשתיות הארגוניות.
במסגרת הקורס, הסטודנטים ירכשו את הטרמינולוגיה והמושגים הנדרשים בעולם ניהול השרתים והתקשורת, וירכשו ניסיון מעשי בעבודה עם מגוון טכנולוגיות ופרוטוקולי תקשורת בסביבת רשת ה-Enterprise. הלימודים מתקיימים בסביבת מעבדת ה-CCIE של איי טי קיו בקמפוס פתח-תקווה, הנגישה גם בחיבור מרחוק, ונחשבת למעבדה המתקדמת מסוגה בישראל ללימודי תקשורת של סיסקו. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisoc IOS XE. בנוסף, הסטודנטים בקורס מקבלים גישה מלאה לחומרי הלימוד הרשמיים של חברת סיסקו, הנגישים באמצעות חשבון אישי במערכות של סיסקו.

מבין נושאי הלימוד:
CCNA Enterprise
Microsoft Windows Server

מסלול ערב:
כ-4 חודשים
ימים ב׳ ו-ה׳
בין השעות 17:00-21:30

מסלול ערב ושישי:
ימים ג׳ (17:00-21:30) ו-ו׳ (9:00-13:30)

תאריך פתיחה:
מרץ 2021

שאלות ותשובות

כמענה למשבר התעסוקתי במשק שפרץ בעקבות מגפת הקורונה, רשות החדשנות, משרד האוצר ומשרד הכלכלה, אישרו תכנית חירום, בהשקעה של 139 מיליון ש״ח, למימון הכשרות והשמות רחבות היקף בפרק זמן קצר למגוון תפקידים במקצועות ההייטק.

רשות החדשנות בחרה באיי-טי-קיו להוביל תכנית הכשרה והשמה יוקרתית לתפקידי מפתח בתעשייה, במקצועות הסייבר, ה-Data-Center והתקשורת.

מועמדים שיתקבלו לתכנית ההכשרה וההשמה, ישלמו ״דמי-רצינות״ להבטחת מקומם בתכנית.

ניתן להגיש מועמדות ע״י השארת פרטים בטופס שבדף זה, או על ידי שליחת קורות-חיים לכתובת apply@itqco.com.

תהליך המיון בוחן את התאמת המשתתף עבור כל אחד מארבעת המסלולים בתכנית. בסיום תהליך המיון, יקבל את רשימת המסלולים אליהם התקבל, ויוכל לבחור להירשם לאחד מהם.

לא.

תהליך המיון בודק את התאמת המועמד לכל אחד מן המסלולים, אולם בסופו של דבר ניתן להשתתף במסלול אחד בלבד.

בהחלט. תכנית ההכשרה מורכבת ממפגשים פרונטליים וממפגשים בלמידה מרחוק. הלימודים בתכנית כוללים עבודה על מעבדות האימון הגדולות והמתקדמות בישראל.

כן. בוגרי התכנית יישלחו להתראיין בחברות הגדולות בתעשייה בתחומי ההכשרה שלהם, ויוזמנו להשתתף בסדנאות תעסוקתיות.

חושבים שאתם מתאימים לתוכנית? הגישו מועמדותכם עוד היום

מפגשי התכניות יתקיימו בזום ובצורה פרונטלית, בהתאם להנחיות משרד הבריאות | ניתן להתחבר למפגשים הפרונטליים גם בזום | תנאי התכנית המחייבים הינם כפי שיקבעו בהסכם ההצטרפות לתכנית

© כל הזכויות שמורות איי טי קיו בע”מ | בניית אתרים SpiderWeb סוכנות דיגיטל

הגשת מועמדות

חושבים שאתם מתאימים לתוכנית?
הגישו מועמדותכם עוד היום

מספר המקומות מוגבל

ליצירת קשר בכל נושא:

03-372-3310

דילוג לתוכן