מסלולי הסמכה

Cisco Certified DevNet Associate

סה"כ שעות

210 שעות

סה"כ מפגשים

35 מפגשים

מיקום

מוטה גור 5, פ"ת

*לא יתקיימו מפגשים בחגים ומועדי ישראל

מומחה אוטומציה DevNet מוסמך Cisco

קצב הגדילה המואץ של הרשתות הארגוניות ברחבי העולם, מאתגר את התפיסה המסורתית של הכשרות מקצועיות ומטשטשת את הגבול בין התפקיד של אנשי תשתיות ואבטחת מידע, ובין מפתחים ואנשי תוכנה.

תכנית ההכשרה החדשנית של חברת Cisco באיי-טי-קיו מכשירה מקצועני תקשורת בעלי יכולות פיתוח מובהקות.
תכנית ההכשרה מתחילה בהכנה מעשית מקיפה לבחינה ההסמכה CCNA, וממשיכה בתכנית פיתוח של מומחי Cisco לאוטומציה ששל מגוון מערכות ארגוניות. בתוך כך, הסטודנטים ירכשו היכרות מעשית מעמיקה במערכות סיסקו, לרבות רשתות מבוססות ענן, מערכות שרתים של Cisco (UCS), פתרונות Collaboration ועוד. כמו כן, משתתפי הקורס יתנסו בעבודה עם כלי פיתוח, בתכנות ואורקסטרציה של מערכות Cisco, באמצעות כלים כמו Ansible, Puppet, Power-Shell ועוד.

תכנית הלימודים באיי טי קיו היא התכנית היחידה בישראל המכינה את המשתתפים בצורה מעשית לבחינות ההסמכה החדשות והיוקרתיות של חברת סיסקו – מוסמך CCNA v7.0 ומוסמך Cisco DevNet.

מסלול הלימודים באיי-טי-קיו הוא המסלול היחיד בישראל הכולל עבודה מעשית על מערכות סיסקו חדשניות, במעבדת הלימודים של סיסקו הגדולה והמתקדמת בישראל. המעבדה כוללת שרתים, נתבים ומתגים חדשניים המריצים את מערכת ההפעלה החדשנית Cisco IOS XE. מעבדה זו משתמשת סטודנטים ומהנדסים מכל רחבי הארץ ללימוד ואימון במסלולי הלימוד ממתחילים ועד למומחים ברמת CCIE.

מה נלמד בקורס DEVASC?

למי מיועד הקורס?

דרישות עיקריות בקורס

תארים ומבחני הסמכה

מועד בחינות ההסמכה הבינלאומיות יקבעו על ידי תלמיד לאחר סיום הקורס. ניתן לעבור את הבחינות בסיומו של כל קורס, בסיומו של המסלול או בכל זמן אחר לפי בחירתך ובהתאם לתקופת הזכאות שהוגדרה למסלול זה.

לקבלת כל התארים והסמכות יש לעמוד בהצלחה בבחינות ההסמכה:

קוד בחינה

200-901

שם הבחינה

Developing Applications and Automating Workflows using Cisco Platforms (DEVASC)

*עלות הבחינה אינה כלולה במחיר הקורס