אנחנו מכשירים מקצוענים טכנולוגיים המגשימים את השאיפות המקצועיות שלהם

מרכז ההדרכה המוביל למקצועות ה-IT

מרכז הדרכה המתמחה בהכשרות מתקדמות למקצועות בעולם ההייטק

מרכז ההדרכה מספק הכשרות מקצועיות המותאמות להסמכות הבינלאומיות של היצרנים המובילים, ולדרישות השוק בישראל.

איי-טי-קיו הינו מרכז הדרכה מוסמך ושותף מוביל של חברת Cisco בתחום ההדרכה וההסבה המקצועית בישראל. בתוך כך, המרכז מספק מגוון שירותי הדרכה וייעוץ למגוון מוסדות לימוד וגופים אקדמיים. מסלולי הלימוד שלנו כוללים את תכניות הכשרה מקיפות והחדשות ביותר בתעשייה, לצד הכנה לבחינות ההסמכה הבינלאומיות המוכרות והמוערכות בתעשייה.
תכניות ההכשרה של איי-טי-קיו מתאימות לכל שלב בקריירה שלכם; מתכניות להסבה מקצועית וקורסי כניסה (Entry-level), ועד להתמחויות ממוקדות במגוון עולמות התוכן המבוקשים בענף.

המשימה שלנו היא להיות השותף שלכם בהשגת השאיפות המקצועיות שלכם. חומרי הלימוד המקיפים, ושיטות ההדרכה החדשניות שלנו, מועברים באמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתכניות ההכשרה שלנו המתקיימות בכל רחבי הארץ, ע״י צוות מרצים מיומנים מהשורה הראשונה.

למידה תוך ניסיון מעשי

שיטות ההדרכה המוכחות שלנו, כוללות שימוש בחומרי ההדרכה המקיפים והמעודכנים ביותר, וחווית למידה מעשית על מערכות מתקדמות – בדיוק כמו בתעשייה.

תכניות ההכשרה שלנו כוללות תרגילים מעשיים במעבדת הלימודים של Cisco הגדולה, היקרה והמתקדמת בישראל. הסטודנטים שלנו רוכשים ניסיון מעשי על מערכות מודרניות מהתעשייה כבר במהלך מסלול ההכשרה, ולומדים כיצד נראית עבודת המהנדס או איש אבטחת המידע ״על-אמת״.

ב-4 השנים האחרונות, סייענו למאות בוגרים ומקצועני IT להשיג את מטרותיהם, ולעשרות ארגונים להכשיר מומחים ומובילים טכנולוגיים.

מרכז בחינות הסמכה בינלאומי

מרכז ההדרכה שלנו הוא גם מרכז בחינות בינלאומי של היצרנים הגדולים בתעשייה. כך שבסיום מסלול הלימודים, הסטודנטים שלנו מבצעים את אצלנו את בחינת ההסמכה החיצונית, במועד שהכי נוח להם.

הקשרים הקרובים שלנו עם התעשייה מאפשרים לנו לסייע לסטודנטים להיקלט במשרה שמעניינת אותם. כמו כן, אנחנו מסייעים לסטודנטים להיערך לקראת תהליכי המיון וראיונות העבודה, ומלווים אותם עד לשלב ההשמה.

בואו לשמוע על מגוון קורסי IT
החדשניים במקצועות הנדרשים בשוק